• Školský deň inak

• V piatok, 23.2.2024, sa vyberieme na vyučovanie mimo školy. Prinesieme deťom poučenie aj zážitok. Program bude nasledovný:

7:40 - odchod od budovy školy objednaným autobusom

8:00 - 9:45 - hokejový zápas žiakov HK Poprad - HC Sparta Praha - naučíme sa a zopakujeme: pravidlá športových hier a hokeja, fair play, správanie na športovom podujatí

- v rámci zápasu sprievodný program, laserová show....

9:45 - 10:30 - presun mestom - v rámci presunu orientácia v teréne, dopravná výchova, finančná gramotnosť

10:30 - 11:30 - exkurzia - hasičský zbor Poprad (prváci a druháci) - záchrané zložky, technika záchraných zložiek, správanie sa v rizikovej situácii

- návšteva Podtatranskej knižnice v Poprade (tretiaci a štvrtáci) - zážitkové čítanie, orientácia a správanie v knižnici

12:00 - predpokladaný príchod do školy; doprava - objednaný autobus

Na piatok sme všetkých odhlásili z desiaty. Deti si na dopoludnie strávené v Poprade zoberú desiatu, nápoj, drobné vreckové, papierové vreckovky. Prosíme vhodné oblečenie podľa počasia + prispôsobiť odev a obuv pobytu na zimnom štadióne. Odporúčam na hokej zbaliť niečo pod zadok - stačí nakrčník, malá dečka - plastové sedadlá sú na prvý pocit chladné. Po návrate do školy okolo 12:00 bude obed a popoludní riadny školský klub a ZUŠ - výtvarný odbor. V prípade otázok kontaktujte triedne učiteľky.

PROSÍM VYPLNIŤ INFORMOVANÝ SÚHLAS PROSTREDNÍCTVOM EDUPAGE. "Papierové" súhlasy už posielať nebudeme.

• Ako darovať 2% z dane

• Požiadajte Vášho zamestnávateľa o ročné zúčtovanie preddavkov do 15.2.2024
            • Vo Vyhlásení vyplňte svoje údaje (vzor na foto) - Vyhlásenia sme rozdali deťom, prípadne si môžete stiahnuť TU
            • Ak súhlasíte, aby sme sa o Vašej podpore dozvedeli, označíte to v spodnej časti Vyhlásenia
            • Vyhlásenie spolu s Potvrdením o zaplatení dane pošlite/zaneste na príslušný daňový úrad do 30.4.2024.    (Ak donesiete do školy, odnesieme ho my.)
            • V prípade, že Vy osobne toto Vyhlásenie nevyužijete, posuňte ho Vašim blízkym, známym, kamarátom, či rodine. Ďakujeme!