•  Zamestnanci

Kolektív zamestnancov našej školy tvorí 8 pedagogických zamestnancov (pán farár PaedDr. Ivan Bujňák je externým učiteľom náboženstva) a  prevádzkoví zamestnanci:

Eva Korenková - školníčka                  Rastislav Drenčény - kurič          Silvia Meliorisová - upratovačka

Bc. Jana Lorincová - vedúca ŠJ          Martina Michlíková, Jaroslava Chovancová - kuchárky

Marta Ďanovská - pomocná kuchárka

Rozvrh vyučovacích hodín

Vyučovanie sa začína zvonením o 7:40 hod.

1. hodina      7:40 - 8:25

2. hodina      8:35 - 9:20

3. hodina     9:35 - 10:20

4. hodina    10:30 - 11:15

5. hodina    11:25 - 12:10

6. hodina    12:40 - 13:25

Budova školy sa pre žiakov otvára o 7:25 hod.

Školský klub detí

ŠKD má v školskom roku 2023/2024 tri oddelenia. I. oddelenie vedie pani vychovávateľka Ľubomíra Barani, II. oddelenie vedie pani  vychovávateľka Katarína Kokavcová a III. oddelenie pani učiteľka Mariana Pšeneková. Deťom každodenne v rámci predpoludňajšej i popoludňajšej činnosti pripravujú rozmanitý a zaujímavý program. Voľné chvíle im vypĺňajú športové hry, výtvarné činnosti, výlety do blízkeho okolia a iné.