• Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024

• Nový školský rok slávnostne otvoríme v pondelok, 4.9.2023 o 9:00 v budove ZŠ Hôrka. Prváci si prinesú aktovky.

V škole sa zdržíme približne 1 hodinu. V tento deň si môžete prihlásiť dieťa do školského klubu - prosíme priniesť 19€ na poplatky. Prihlasovanie na stravu sme riešili už v máji - ak si nepamätáte, na čo ste dieťa prihlásili, prípadne chcete niečo zmeniť, kontaktujte vedúcu školskej jedálne osobne alebo na tel. čísle 779 3309. Strava v školskej jedálni sa začína podávať v utorok, 5.9.

Tešíme sa na Vás!

• Oznam vedúcej školskej jedálne

• Poplatky za stravu

Na stravu dostávajú deti dotáciu od štátu, rodičia uhrádzajú iba počiatočný vklad (depozit) - z depozitu sa Vám strhne len vtedy, ak dieťa včas neodhlásite zo stravy - depozit je potrebné uhradiť až v septembri a to do 15.9. nasledovne (platíte až v SEPTEMBRI!!!):

za desiatu - 13€

za obed - 30€

Ak je dieťa prihlásené na obed i desiatu, uhrádzate každú platbu zvlášť, neposielate 43€ v jednej platbe.

Ak dieťa odoberá iba obed, žiadne ďalšie poplatky neuhrádzate.

Ak dieťa odoberá desiatu aj obed, doplácate za stravu 1€ mesačne. Keďže sa strava uhrádza mesiac vopred, platíte nasledovne:

v septembri - do 14.9. dvakrát 1€ (za september a október)

od októbra do mája trvalý príkaz na 1€ (platby za november až jún)

Prosíme všetkých rodičov, aby pozorne čítali oznamy o platbách a platili tak, ako je to uvedené. V prípade nejasností nám volajte, píšte, aby sme zabránili nedorozumeniam a zbytočným papierovačkám. Ďakujeme za spoluprácu!