• Odhlasovanie zo stravy

• Milí rodičia!

Na základe prieskumu, ktorý sme si urobili, Vám oznamujem, že od pondelka sa zo stravy odhlasuje iba elektronicky. Proti boli dvaja rodičia. Pravidlá kolektívu hovoria, že menšina sa prispôsobí väčšine. Odhlásiť dieťa môžete dvoma spôsobmi. Buď cez možnosť JEDÁLNY LÍSTOK - odhlásite si jednotlivé jedlá. Druhá možnosť je, že pošlete ospravedlnenku v časti DOCHÁDZKA a priamo v nej odkliknete aj možnosť ODHLÁSIŤ ZO STRAVY. Termíny odhlasovania sú také ako doteraz - v pondelok ráno do 7:30, ostatné dni 1 deň vopred do 12:30. (nezľaknite sa - systém ponúka odhlásiť desiatu aj tomu, kto na desiatu nechodí - je to v poriadku). V prípade akýchkoľvek problémov nás kontaktujte. Ďakujeme za spoluprácu!

J. Dávidová, riad. školy

• Obedy zadarmo - žiadosť

• Vážení rodičia,

venujte pozornosť nasledujúcim informáciám. V súvislosti so zmenou v školskom stravovaní, Vás chceme informovať, že od 1. mája 2023 nebudú žiaci základnej školy platiť za obedy v školskej jedálni. Rodič, ktorý má o obedy zadarmo záujem, musí o obed požiadať. Všetko vybavíte jednoducho cez edupage. V časti ŽIADOSTI/VYHLÁSENIA vyberiete možnosť podať žiadosť/vyhlásenie a následne vyberiete možnosť NÁVRATKA - žiadosť o dotáciu na stravu. Zvolíte dátum a odošlete. Funguje to presne tak, ako keď podávate za dieťa vyhlásenie o bezpríznakovosti. Dieťa, ktorého rodič nepodá žiadosť, nemá nárok na obed zadarmo. Žiadosti prosíme odoslať najneskôr 5. apríla 2023. V prípade otázok nás kontaktujte. Ďakujeme!

• Ďakujeme!

• Všetkým Vám veľmi pekne ďakujeme, že nám pomáhate v súťaži s Kauflandom. Bojujeme ďalej, súťaží sa až do 26. apríla!