• Zvyšovanie cien za stravu - oznam

• Na základe zverejnených nových finančných pásem pre školské stravovanie s účinnosťou od 1.1.2023 vedúca školskej jedálne oznamuje stravníkom (vrátane zamestnancov) a  rodičom stravníkov, že od 1.1. 2023 dochádza k zvýšeniu cien za stravu. Konkrétne finančné pásma musí schváliť obecné zastupiteľstvo - po schválení oznámime nové ceny stravy. Prosíme rodičov, aby v decembri zatiaľ pozastavili trvalé príkazy na úhradu stravy - stravu platíte mesiac vopred, teda v decembri už odošlete vyššiu sumu, ale až po jej zverejnení.

• Výhra

• Naši druháci sa s pani učiteľkou zapojili do súťaže o zdravý adventný kalendár. Vďaka vynaloženej práci sa im podarilo vyhrať. Celá škola sa v najbližších mesiacoch zúčastní webinára "Dúha na tanieri" - kreatívne skladanie zdravého taniera, povzbudenie v objavovaní nových chutí a jedál... Výhercom blahoželáme!

• Webinár

• Dávame do pozornosti webinár, ktorý by ste ako rodičia možno chceli absolvovať. Bližšie informácie a prihlasovanie tu:

• Zrušená aktivita

• Z dôvodu choroby pani vychovávateľky sa sľúbená aktivita "Starostlivé mamičky" v I. oddelení ŠKD zajtra ruší. Náhradný termín oznámime.

• Starostlivé mamičky

• V stredu, 9.11., sa v I. oddelení ŠKD uskutoční aktivita "Starostlivé mamičky". Deti si prinesú bábiky a príslušenstvo. Naše mamičky poučia o starostlivosti aj chlapcov :)

• Otvorené hodiny v I.A

• Milí rodičia detí z I.A,

vo štvrtok 10.11. Vás pozývame do našej triedy - uvidíte, čo všetko v našej triede robíme, aby sme sa naučili čítať, písať a počítať. Otvorené hodiny pre Vás budú:

1. 07:40 - 08:25  Slovenský jazyk

2. 08:35 - 09:20 Slovenský jazyk

3. 09:35 - 10:20 Matematika

Môžete sa zúčastniť ktorejkoľvek vyučovacej hodiny. Prosíme Vás, aby ste prichádzali a odchádzali len počas prestávok a nenarúšali nám vyučovanie. Ďakujeme.

• Pasovanie prvákov

• Milí rodičia prvákov!

Srdečne Vás pozývame na veľkú prvácku slávnosť, pasovačku, ktorá sa uskutoční vo štvrtok, 10.11. o 16:00 v budove školy. Prosíme o dobrú organizáciu - aby deti vedeli, či pôjdu domov a vrátia sa do školy, či ostávajú do 16:00 v školskom klube. Tých, ktorí sa budú na pasovačku vracať z domu prosíme, aby prišli najneskôr o 15:50. Ďakujeme!

• Školský spevácky zbor

• V piatok 4.11.2022 v čase 12:40 - 13:25 (počas 6.vyučovacej hodiny) sa vo 4.triede stretnú žiaci, ktorí chcú byť členmi novovznikajúceho školského spevokolu. Privítame aj žiacke návrhy na jeho pomenovanie. Na nový spevokol sa teší pani učiteľka Lazorová.