• Jesenné prázdniny

• Počas jesenných prázdnin si oddýchneme od 28.10. do 1.11. Opäť sa v škole stretneme v stredu, 2.11. Strávte so svojimi rodinami pekné chvíle, aj počasie nám praje!

• Školské kino

• Všetkých našich žiakov pozývame zajtra, 25.10. o 15:00 na historicky prvé vysielanie školského kina. Premietať budeme slovenskú klasiku "Zhŕňajova nevesta". V našom kine sa neje a nepije, u nás sa vychutnáva premietaná rozprávka :) Môžete si priniesť vankúšik, aby sa Vám pohodlne sledovalo. Prosíme rodičov, aby sa s deťmi vopred dohodli na organizácii - aby vedeli, kto ostáva na kino, kedy pre dieťa prídete, prípadne kto ide po obede domov a na kino sa vráti. Kino končí približne o 16:40 hod. Pani učiteľky domáce úlohy nedajú, alebo ich bude menej, aby ste popoludní stihli aj školské povinnosti. Tešíme sa na Vás!

• Šarkaniáda

• Všetkých prvákov, ktorí navštevujú školský klub, pozývame v utorok, 11.10. popoludní na šarkaniádu. Zháňajte šarkany, nech ste v utorok pripravení! :)

• Jabĺčkový deň

• Vo štvrtok, 6.10., budeme mať v škole jabĺčkový deň. V rámi aktivít budeme mať popoludní na školskom dvore oberačku jabĺk. Pozývame na ňu aj rodičov a starých rodičov našich žiakov. Obraté jabĺčka si môžete zobrať domov na uskladnenie alebo ďalšie spraovanie. Čakáme Vás na školskom dvore vo štvrtok od 14:00 hod. až kým nebude práca hotová.