• Zázraky prírody

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Zázraky prírody .

Jesenná vychádzka k stožiaru nad našou obcou bola plná prekvapení

Starší Lúčikari sa vybrali do lesa, do ktorého ani nedošli. Niežeby bol ďaleko. Cestou sme sa nestačili diviť, koľko života je blízko pri zemi. Radi sa podelia s vami o svoje zážitky pri objavovaní zázrakov v prírode.

• Milí rodičia,

pozývame Vás na plenárne a triedne zasadnutie rodičovského združenia, ktoré sa uskutoční v utorok, 26.9. o 16:00 hod.

• ZUŠ - oznam

• Milí rodičia, stále máte možnosť prihlásiť svoje dieťa na tanečný a výtvarný odbor. Dnes si niektoré deti zobrali prihlášky domov, ak súhlasíte s prihlásením, pošlite vypísanú prihlášku zajtra do školy. V hornej časti nezabudnite vypísať ODBOR: tanečný alebo výtvarný.

• Vzdelávacie poukazy

• Milí rodičia, zajtra (6.9.) prinesú deti domov VZDELÁVACÍ POUKAZ a PRIHLÁŠKU na krúžok. Vzdelávací poukaz slúži ako úhrada za krúžok, teda nič nedoplácate. Krúžky vedú naše pani učiteľky. Prosím, vyberte si s dieťaťom krúžok, ktorý by rado navštevovalo, vypíšte prihlášku  a podpíšte vzdelávací poukaz. Všetko spolu pošlite späť do školy. Krúžky nie sú povinné, ale deti majú prostredníctvom krúžkov vyplnený a spestrený čas popoludní. Zároveň si škola vzdelávacími poukazmi prilepší na kúpu pomôcok, výtvarného materiálu a pod. Ak viete vzdelávací poukaz použiť inde, môžete tak urobiť. Ďakujem.

J. Dávidová, riad. školy

• Opakovanie - matka múdrosti

• Od zajtra už v škole fungujeme v bežnom režime - od 6:30 do 16:00 hod. Kto si dnes neprihlásil dieťa do školského klubu a má o školský klub záujem, zastavte sa za pani vychovávateľkou čím skôr.

Kto je prihlásený na desiatu, chodí do jedálne po druhej hodine (9:20 hod). Na obedy chodia deti po skončení vyučovania, teda po 4. alebo 5. hodine.

Odhlasovanie zo stravy prebieha cez edupage, máte 2 možnosti:

a) v časti DOCHÁDZKA napíšete ospravedlnenku pani učiteľke a priamo v ospravedlnenke zakliknete ODHLÁSIŤ ZO STRAVY (pozor na zadanie správneho dátumu)

b) v časti JEDÁLNY LÍSTOK odhlásite kliknutím jednotlivé jedlá.

Informácie ohľadom krúžkoa a základnej umeleckej školy poskytneme v najbližších dňoch - sledujte edupage.