• Čo nás čaká...

• Jesenné prázdniny - v škole sa stretneme 2.11. (štvrtok)
            • Úniková miestnosť - hneď po prázdninách (2.11.) si vyskúšate svoj um a schopnosti
            • Slávnosť pasovania prvákov - termín upresníme
            • Dopravná výchova - prídu aj policajti :) - už 8.11.
          • Školské kino

• Pozývame Vás na premietanie školského kina v utorok, 24.10. o 14:30 hod. Prineste si vankúšik, deku, alebo niečo, v čom sa Vám bude príjemne sledovať. Prosíme rodičov, aby si svoje ratolesti vyzdvihli o 16:15 hod.

• OZNAM

• Podtatranský mykologický klub hľadá záujemcov o získanie a rozšírenie vedomostí v oblasti POZNÁVANIA HÚB. Záujemcovia o členstvo sa môžu prihlásiť písomne, telefonicky alebo osobne:

Ing. Ján Kubaľa, Kišovce 413, 0948 378 277, kubalajan57@zoznam.sk

Vstupný poplatok za výdaj základných dokumentov je 2,50€. Členský poplatok je 5€ ročne. Členmi klubu sa môžu stať aj deti a neplnoletá mládež (sú oslobodení od všetkých poplatkov), ale len spolu s minimálne jedným rodičom.

• Jesenné objavovanie

• Mladší aj starší Lúčikari pokračovali v pátraní a objavovaní počas vychádzok na lúke i pri lese

Ostatné fotografie nájdete vo fotoalbume.

• Poplatky do rodičovského združenia

• Milí rodičia,

na plenárnom RZ boli schválené príspevky rodičov do rodičovského združenia nasledovne:

- príspevok na 1. dieťa - 20€,

- príspevok na každé ďalšie dieťa - 10€.

Peniaze vyzbierajú triedne učiteľky do konca novembra. Z týchto príspevkov hradíme školské akcie ako sú koncerty, divadlá, juniáles, karneval a pod.