• Správy z ministerstva

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu ďakuje všetkým za spoluprácu pri udržiavaní bezpečného prostredia v školách počas zložitej pandemickej situácie. Zároveň oznamuje, že domáce antigénové samotesty sa budú vydávať školám iba v prípade zvýšeného výskytu pozitívnych žiakov (čo predstavuje 10% pozitívnych žiakov).

• ZÁPIS DO 1.ROČNÍKA

Vážení rodičia predškolákov!

Pozývame Vás a Vaše deti na zápis do 1.ročníka, ktorý sa uskutoční v stredu 6.apríla 2022 v čase 13:00-17:00. Pred zápisom je potrebné vyplniť elektronickú prihlášku na webovej stránke školy. K zápisu prineste rodný list dieťaťa a hotovosť 10 eur. Tešíme sa na vás!

• Dôležitý oznam!

Vážení rodičia,

s poľutovaním oznamujem, že v dňoch 14.2.-18.2.2022 bude v našej škole mimoriadne prerušené školské vzdelávanie. Dôvodom je zväčšujúci sa počet pozitívnych prípadov na ochorenie COVID z radov žiakov i zamestnancov a tiež prerušenie prevádzky školskej jedálne. Počas prerušenia školského vyučovania bude prebiehať dištančná výučba. Podrobnosti poskytnú triedni učitelia. Prezenčné vyučovanie bude obnovené po jarných prázdninách v pondelok 28.2.2022.

• OZNAM - ZUŠ

Oznamujeme, že vyučovanie výtvarného odboru ZUŠ Rosnička sa začne vo štvrtok 13.1.2022.

Vyučovanie hudobného odboru ZUŠ Fantázia začne v pondelok 10.1.2022.

• ANTIGÉNOVÉ TESTY

Vážení rodičia,

testy na domáce samotestovanie (1 sada = 5 ks) sú v škole, príďte si ich prevziať 18.-19.11.do 16:00 hod. Mrzí ma, že sme dostali len testy pre tých rodičov, ktorí minulý týždeň prejavili záujem a zároveň ešte nemajú žiadne testy doma. Tí, ktorí si v septembri vyzdvihli 25 ks, budú si musieť s touto zásobou zatiaľ vystačiť.

• OZNAM

Rozhodnutím riaditeľky školy (na základe epidemiologickej situácie a platných opatrení školského COVID semaforu) prechádza 4.trieda od pondelka 15.11.2021 do režimu dištančného vzdelávania.

Viac informácií:

• INFORMÁCIE O PRERUŠENÍ PREZENČNÉHO VYUČOVANIA

Ak sa v triede vyskytne žiak alebo zamestnanec pozitívny na ochorenie COVID-19, idú žiaci z triedy do 10-dňovej karantény (okrem tých, ktorí si uplatňujú výnimku z karantény).

Karanténu je možné ukončiť po 7 dňoch od posledného kontaktu s osobou pozitívnou na ochorenie COVID-19, ak:

- sa u osoby v karanténe nevyskytuje ani jeden z klinických príznakov ochorenia a

• OZNAM

Rozhodnutím riaditeľky školy (na základe epidemiologickej situácie a platných opatrení školského COVID semaforu) prechádza 2.trieda od stredy 10.11.2021 do režimu dištančného vzdelávania. Bližšie informácie poskytne triedna učiteľka.

• CVIČENIE V PRÍRODE

V piatok 22.10. pôjdu všetky triedy na cvičenie v prírode. Primeranie sa oblečieme a obujeme. V prípade napriaznivého počasia bude v škole náhradný program.

• FOTOGRAFOVANIE

V stredu 20.10. sa budú žiaci fotografovať od 8:00 hod. Všetky triedy si urobia spoločné fotografie. Individuálne sa budú fotografovať len tí žiaci, ktorých rodičia vyjadrili písomne súhlas.

• Platby do ŠKD a ŠJ - upozornenie

Prosíme rodičov, aby si prekontrolovali, či pri platbách do ŠKD a ŠJ používajú správne čísla účtov

! pozor ! líšia sa len poslednými 4 číslicami !

ŠKD - príspevok 5€ - na účet SK03 1111 0000 0066 0833 7004

(variabilný symbol pridelili deťom vychovávateľky)

Školská jedáleň - platby za obedy a desiaty - SK28 1111 0000 0066 0833 7039

• PRÍSPEVOK DO RZ

Vážení rodičia, na základe uznesenia Rodičovskej rady zo dňa 4.10.2021 Vám oznamujeme, že príspevok rodičov do Rodičovského združenia ostal nezmenený: za najstaršie dieťa 10 eur, za každé ďalšie 5 eur. Príspevok prosíme odovzdať triedym učiteľkám do konca októbra.