•

Školský klub detí bude v prevádzke od 3.9.2021 (piatok) v čase od 6:30 do 7:40 a po vyučovaní do 16:00 hod.

ŠKD 2021/2022 - poplatky

• Mesačný príspevok na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou v ŠKD v zmysle zákona NR SR č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov stanovuje VZN obce Hôrka  sumou 5 € .
          •  Príspevok je potrebné uhradiť do 10. 9. 2021 za mesiace september a október. Ostatné platby je potrebné realizovať do 10. dňa v mesiaci, vždy mesiac vopred.

V prípade, že dávate trvalý príkaz v banke, posledná platba by mala byť realizovaná do 10. mája 2022 (spolu 10 platieb za školský rok).

Ak zákonný zástupca odhlási dieťa v priebehu mesiaca, nemá nárok na vrátenie poplatku. V prípade, že poplatok nebude uhradený v stanovenom termíne, dieťaťu nebude umožnené  navštevovať ŠKD.

Príspevok môže byť odpustený, ak zákonný zástupca písomne požiada a predloží doklad o tom, že je poberateľom dávky v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi podľa osobitného predpisu.

Prosíme o dodržiavanie predpísanej sumy a zasielanie školného na nasledovný účet:

Číslo účtu:  IBAN SK03 1111 0000 0066 0833 7004

Variabilný symbol: každému žiakovi pridelí vychovávateľka

Platba mesačného poplatku je možná aj v hotovosti do pokladne obce Hôrka v priestoroch ZŠ.

Dobrovoľný príspevok - fond ŠKD

Vychovávateľka poprosila o 5 eur pre jedno dieťa na celý školský rok. Tieto finančné prostriedky použije na dokúpenie kancelárskych potrieb pre deti do ŠKD.  Ďakujeme za porozumenie.

Pomôcky do ŠKD pre VD - veľkú družinu

- plastový pohár na čaj označený menom

- čaj

- papierové vreckovky

Každý deň varíme deťom teplý čaj, dbáme na pitný režim. Chceme požiadať, aby ste dávali svojim deťom do aktovky olovrant - týka sa veľkej družiny - deti, ktoré zostávajú do 15:00/16:00 hod.