• ZBER STARÉHO PAPIERA

• O Z N A M

V týždni od 25. do 29. apríla 2022 organizujeme zber starého papiera týmto spôsobom:

1. V pondelok 25.04. v dopoludňajších hodinách z firmy Brantner privezú kontajner. Bude umiestnený za bránou školského areálu MŠ a ZŠ Hôrka.

2. Odvážený starý papier previazaný špagátom, alebo vložený do kartónových škatúľ, prípadne aj kartón, môžete nosiť a ukladať do priestoru pristaveného kontajnera v čase od 6:30 do 18:00 hod. od pondelka popoludnia do piatka dopoludnia. V piatok by mal byť kontajner odvezený do Popradu. (Predĺženie zberu je možné po vzájomnej dohode).

3. Zberu sa môžu zúčastniť všetci obyvatelia obce.

4. Žiaci, ktorí túto významnú druhotnú surovinu nazbierali alebo získali od susedov, rodiny a známych , nahlásia množstvo papiera alebo kartónu triednym učiteľkám. Pri príležitosti Dňa Zeme vyhlásime výsledky zberu aj na webovej stránke školy.

Ďakujeme za spoluprácu a v prípade otázok sa obráťte na koordinátorku ENV p. učiteľku Marianu Pšenekovú.